+380 96 500 7010

Про нас

Вітаємо вас у нашому інтернет-магазині Gusseva Kids!

Я - Олена Гусєва, українська дизайнерка модного одягу як для дорослих, так і для дітей.Gusseva Kids – це стильний та зручний одяг для дітей віком від двох до 14 років. Чому вам варто одягати свою дитину у одяг від Олени Гусєвої?Насамперед тому, що Gusseva Kids – це рішення для зайнятих мам, котрі багато працюють і мають мало часу на крамниці.

«Моя ідея полягає у тому, щоб кожна мама могла, придбавши вбрання з нашої колекції, покласти п’ять-шість модних, у найсучасніших трендах речей у дитячу шафу, щоб її дитина цілий сезон сама одягалася, не залежно від того, скільки їй років – два чи чотирнадцять. Аби окремі елементи одягу між собою були пов’язані і пасували одне до одного, а дитині у ньому було зручно і затишно. А мамам було більше часу на себе і на спілкування» - це моя позиція. Я сама є люблячою, активною мамою трьох дітей. Особливістю класичного стилю Gusseva Kids є ексклюзивні, продумані, авторські деталі і можливість поєднувати одяг між собою. Модні луки, створені із душею і любов’ю, тепер стали доступними і для вашої дитини. Оточуйте дитину красою змалку! У нашому інтернет магазині ви знайдете як повсякденний модний одяг, так і святкові сукні. Також у нас є шкільна форма. Так-так, шкільна форма також може бути стильною, улюбленою, зручною та зробленою зі смаком! Переконайтесь у цьому, переглянувши наші колекції.

Кожну колекцію ми шиємо із якісних сучасних тканин, які дозволяють регулювати температуру тіла дитини, є приємними на дотик і витривалими у носінні. У таких виробах як куртки, пальта і світшоти ми використовуємо спеціальний матеріал Corfortemp. Це нетканий матеріал, що містить в собі дрібні мікро гранули, які при підвищенні температури між тілом та одягом вище +28 градусів, вбирають в себе надлишкове тепло. Коли ж тіло охолоджується, то мікро гранули віддають накопичене раніше тепло.

Якщо вам цікаво побачити одяг, поміряти його на вашу дитину, запрошуємо відвідати нас за адресою:

Україна, м. Львів, вул. Литвиненка, 3. Дизайн – ательє Олени Гусєвої

З повагою та натхненням, Олена Гусєва